خانه / اخبار گلستان / دبیر اجرایی اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان خبر داد؛ رونمایی از فرش دستبافت اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان

دبیر اجرایی اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان خبر داد؛ رونمایی از فرش دستبافت اجلاسیه 4 هزار شهید گلستان

به گزارش سرزمین جم، سید مهدی حسینی درآیین کرسی تلاوت نور اظهار کرد: در حال برگزاری بزرگترین رویداد فرهنگی در استان گلستان هستیم و اقدامات خوبی در این راستا صورت گرفته است.

وی تصریح کرد: 246 عنوان برنامه در شورای سیاستگذاری اجلاسیه شهدای استان گلستان با ریاست استاندار گلستان پیش‎بینی شده و از با در نظر گرفتن  کمیت و کیفیت خوب هر آنچه که پیش‎بینی شده بود برگزار شده است.

دبیر اجرایی اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان ادامه داد: برگزاری اجلاسیه سردارن شهید استان گلستان در تهران، برگزاری جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار، کنگره‎های بزرگداشت دانشجویی، اهل تسنن، کارمند و روحانیون، نصب پرچم متبرک شده با عتبات عالیات در کربلای معلی بر سر در منزل شهدا از برنامه‎هایی است که در راستای اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان صورت گرفت.

حسینی با بیان اینکه در شهرستان گنبد کاووس با سخنرانی سردار جعفری و مداحی حاج صادق آهنگران گردهمایی رزمندگان بزرگ اسلام را در شهرستان گنبد کاووس خواهیم داشت، افزود: همایش خواهران و مادران شهید و ایثارگر تحت عنوان اسوه‎های صبر در شهرستان علی‎آباد کتول و برگزاری اجلاسیه 4 هزار شهید با سخنرانی رئیس مجلس شورای اسلامی، دعای کمیل در شب جمعه و داعای ندبه در شهرستان مینودشت در صبح جمعه از دیگر برنامه‎هایی است که در اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان خواهیم داشت.

وی از رونمایی فرش دستبافت اجلاسیه ملی 4 هزار شهید استان گلستان در روز اجلاسیه خبر دادو یادآور شد: برای اجلاسیه شهدا استان  100 جلد کتاب نوشته شده که بخشی از این کتاب‎ها در روز اجلاسیه در اختیار مدعوین قرار می‎گیرد.

 

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *