خانه / اخبار اجتماعی / خانه مطبوعات و رسالت پیش روی

خانه مطبوعات و رسالت پیش روی

به عنوان یکی از مؤثرترین عوامل رشد فرهنگ عمومی کشور نقشی اساسی در جهت تحقق اهداف مقدس انقلاب اسلامی و آرمان‌های امام (ره) و مقام معظم رهبری و اشاعه ارزشهای انقلابی و تنویر افکار عمومی ایفا می‌کنند . همچنین مطبوعات نقش مهمی در رشد و ارتقای فرهنگی، سیاسی و اجتماعی ملتها و نظارت ، نقد و بهبود عملکرد دولتها دارند و در عصری که رسانه‌های روهی ،کاربردی ترین ابزارجوامع برای تولید و انتقال اطلاعات قلمداد می‌شوند ،
مشارکت بیش از٧٠ درصد ازفعالان رسانه ای استان گلستان در انتخابات خانه مطبوعات گلستان رسالت را برای منتخبین هئیت مدیره جدید دشوار ترمی کند.این حضور و مشارکت نشان داد که اصحاب رسانه استان گلستان نسبت به اعضای خود احساس تکلیف می کنند.
بر این اساس وظیفه منتخبان خانه مطبوعات این است که در مسیر حل مشکلات اصحاب رسانه گام بردارند امروز وضعیت مطبوعات استان گلستان رضایت بخش نیست و هموار سازی راه توسعه مطبوعات گلستان نیاز به یک همت جهادی و اقدام خالصانه دارد.
ضمن تشکر از حسن اعتماد مجموعه فعالان رسانه‌ای استان گلستان که با رای خود سبب شدند در مجموعه هیئت خانه مطبوعات قرار گیرم وظیفه خود دانستم برخی از برنامه های خود را در خانه مطبوعات ارائه دهم.
انجام برنامه ریزی‌ها و اقدامات بنیادین در حوزه رسانه که از سالیان گذشته به آن توجه نشده موضوعی است که در خانه مطبوعات دنبال خواهیم کرد.
ایجاد فرصت های برابروجلوگیری از ویژه بینی‌ها‌،‌ احقاق حقوق و تکریم خبرنگاران استان گلستان و افزایش سطح کارآیی خبرنگاران از موضوعاتی است که قطعا با تلاش بی‌شائبه خانه مطبوعات استان گلستان به سرانجام می‌رسد.ساماندهی و پایش فعالان رسانه‌ای و رتبه بندی مطبوعات و خبرنگاران نیز از موضوعاتی است که اجرای آن سبب ایجاد انگیزه بین فعالان حوزه رسانه استان خواهد شد.امید است با حمایت فعالان رسانه ای استان گلستان همچون در انتخابات خانه مطبوعات، در مدت دوسال آینده گام های زیربنایی را در زمینه مطبوعات برداریم.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *