خانه / اخبار اجتماعی / حواشی انتخابات هیئت بسکتبال گلستان؛ از انصراف یک نامزد تا انتخاب فردی از جنس بسکتبال

حواشی انتخابات هیئت بسکتبال گلستان؛ از انصراف یک نامزد تا انتخاب فردی از جنس بسکتبال

انتخابات رئیس هیئت بسکتبال استان گلستان ظهر امروز در حالی با حضور رئیس فدراسیون بسکتبال در گرگان برگزار شد که حواشی نیز به همراه داشته است.
مجمع عمومی انتخابات هیئت بسکتبال استان گلستان ظهر امروز با حضور روسای هیئت بسکتبال شهرستان‌های استان در حالی برگزار شد که تعداد نامزدهای رئیس هئیت بسکتبال تا یک روز قبل برگزاری انتخابات 4 نفر اعلام شده بود اما روز گذشته احمد سردارزاده یکی از نامزدها انصراف خود را از این انتخابات اعلام کرد.
در روز برگزاری انتخابات 3 نفراز نامزد ای پست ریاست هیئت بسکتبال استان حضور داشتند و در محل سالن جلسات اداره کل ورزش و جوانان استان حضور پیدا کردند.
در ابتدای جلسه، ابراهیم جرجانی، فرهاد زحمتکش و سپس اسدالله کبیر نامزدهای پست ریاست برنامه‌های خود برای آینده بسکتبال را ارائه کردند و براساس قانون انتخابات مجمع هر یک از نامزد ها بین 6 تا 7 دقیقه به سخنرانی پرداختند.
ابراهیم جرجانی عضو شورای شهر گرگان به عنوان نخستین نامزد گفت: من هیچ‌گونه ادعایی برای حضور در این انتخابات نداشتم و علت حضور من بنا به پیشنهاد دوستان و آشنایان بوده است.
فرهاد زحمتکش دومین نامزد هم در این جلسه گفت: من و آقای کبیر با همراهی هم می‌توانیم بسکتبال گلستان را رونق ببخشیم و من به سود آقای کبیر و رشد ورزش بسکتبال استان از حضور در این انتخابات انصراف می‌دهم.
اسدالله کبیر هم در این جلسه اظهار کرد: باید یک فدراسیون کوچک بسکتبال در استان گلستان راه‌اندازی شود و از همه ظرفیت‌های شهرستان‌ها در امر ورزش بسکتبال بهره برده شود.
پس از اعلام برنامه های نامزدهای پست ریاست هیئت بسکتبال استان گلستان، ابراهیم جرجانی لب به اعتراض گشود و اظهار کرد: من با روند برگزاری انتخابات هیچ‌گونه مشکلی ندارم اما به چگونگی ارائه گزارش‌ها و برنامه‌های نامزدها و زمان تخصیص داده شده به هر یک از نامزدها معترض هستم.
بهمن طیبی مدیر کل ورزش و جوانان استان گلستان هم در پاسخ به اعتراض ابراهیم جرجانی گفت: روند برگزاری انتخابات مجمع‌های ورزشی بدین گونه است و نامزدها باید در بین 6 تا 7 دقیقه برنامه‌های خود را اعلام می‌کنند و پس از آن آیین رای‌گیری برگزار می‌شود و در همه 36 انتخابات مجامع ورزشی استان این روند انجام شده شده است.
پس از اعلام برنامه ها از سوی نامزدها، رای‌گیری از اعضای مجمع برگزار و اسدالله کبیر از پیشکسوتان رشته بسکتبال گرگان و سرمربی سابق تیم شهرداری گرگان با کسب 11 رای به عنوان رئیس هئیت بسکتبال استان گلستان انتخاب شد. ابراهیم جرجانی نیز تنها 5 رای کسب کرد و یک رای نیز سفید بود.
ابراهیم جرجانی نامزد شکست خورده انتخابات پس از اعلام نتایج به بهانه مشغله کاری سالن جلسات را ترک کرد.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *