خانه / اخبار اجتماعی / توزیع 300 هزار پاکت کمک به جشن عاطفه‎ها در مدارس

توزیع 300 هزار پاکت کمک به جشن عاطفه‎ها در مدارس

 

معاون توسعه مشارکت‎های مردمی کمیته امداد امام(ره) گلستان با بیا اینکه در تاریخ 10 مهر ماه نیز در سراسر واحد‎های آموزشی زنگ عاطفه‎ها به صدا در خواهد آمد، گفت: 300 پاک دریافت کمک به جشن عاطفه‎ها بین دانش‎آموزان مدارس توزیع خواهد شد.
به گزارش سرزمین جم؛ مهدی نظری در گفت‎گو با خبرنگار ما اظهار کرد: از ابتدای شهریور ماه سالجاری همکاران ما در سطح استان گلستان با نشست‎های جهره به چهره با خیرین کمک‎ها را برای دانش‎آموزان کم‎بضاعت و بی‎بضاعت جمع‎آوری می‎کردند.
وی با بیان اینکه در تاریخ 25 شهریور ماه نیز جشن مردمی با حضور خیرین، مسوؤلان در سراسر شهرستان‎های استان گلستان برگزار شد، ابراز داشت: در تاریخ 10 مهر ماه نیز در سراسر واحد‎های آموزشی زنگ عاطفه‎ها به صدا در خواهد آمد.
معاون توسعه مشارکت‎های مردمی کمیته امداد امام(ره) گلستان ادامه داد: 300 هزار پاکت برای دریافت کمک دانش‎آموزان در جشن عاطقه‎ها بین مدارس توزیع خواهد شد.
نظری ابراز داشت: با توجه به اینکه امسال رویکرد ما اثر بخشی بود فقط نیاز اولیه دانش‎آموزان از جمله البسه و الوازم التحریر را مد نظر قرار دادیم و با توجه به استقبال صورت گرفته برآورد ما این است که استقبال و کمک مردمی نسبت به سال گذشته بیشتر خواهد بود.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *