خانه / اخبار گلستان / تجلیل از خانواده شهدای و هنرمندهای برگزیده  نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار

تجلیل از خانواده شهدای و هنرمندهای برگزیده  نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار

 

در نخستین جشنواره فیلم کوتاه عشق و ایثار که در راستای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان از خانواده معزز شهدای هنرمند و فرهیختگان هنر و فیلم در حوزه ایثار و شهادت تجلیل شد.

در این مراسم از خانواده‎های شهدای  گلعلی فندرسکی از شهرستان بندرگز، شهید مالک شیخی از شهرستان بندر گز، شهید محمد رضا معززی و شهید سید حسن حسینی از شهرستان علی‎آباد کتول، شهید ناصر ابولقاسمی از شهرستان گنبد کاووس تجلیل شد.

همچنین در این مراسم ازنویسنده، فیلم سازمان  و کارگردان استان گلستان، بازیگر و تعزیه خوان استاد نور محمد اسکندری، سید مسعود امامی مسئول انجمن سینمای جوانان ایران در گرگان، جوان فیلم ساز محمد رضا محمدرضا کیوانفر به عنوان چهره‎های شاخص ، فعالان و پیشکسوتان عرصه سینما و تعزیه تجلیل شد.

گفتنی است در این مراسم چهره‎های شاخصی از جمله محمود پاک نیت، مهوش صبر کن،  هوشمند توکلی،  عبدالرضا اکبری، ، کاوه خدا شناس، سروش همتی، ، علی اوسیوند، رامین راستاد، محسن آقا علی‎اکبری، رضا توکلی،  علیرام نورایی، مرتضی شعبانی و جمشید جم حضور داشتند.

رونمایی از بخشی فیلم‎ها و آثار  در راستای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان از جمله دیگر بخش این جشنواره بود.

در این مراسم در بخش نماهنگ مرتضی رواش، مرتضی مقدس و پژمان ذهاب، در بخش مستند تهیه کنندگان علی شهابی با فیلم نخل‎ها ایستاده می‎میرند، سحر حسن زاده با فیلم مرجان حاجی،  سید مسعود امامی با فیلم چریک پیر برگزیده شدند.

همچنین در بخش داستان تهیه کنندگان  داریوش یاری و محمد فاتح فرد با فیلم عملیات 747 ، سید مهدی حسینی با فیلم قرمز، روح الله اکبری با فیلم برای هانا و نقی نعمتی با فیلم نه نه هما  از دیدگاه داوران به عنوان برگزیده‎ها معرفی شدند.

محمد اسماعیلی به عنوان بهترین کارگردان، بهترین فیلم‎نامه به روح الله اکبری، بهترین فیلم بردار امیر موسوی، در بخش بهترین ایده  بابک مجیدی، بهترین طراحی صحنه میثم صدرا، سیامک اصحابی به عنوان بهترین بازیگر مرد و آیدا نصری به عنوان بهترین بازیگر کودک برگزیده شدند و با لوح تقدیر و جایزه نقدی مورد تجلیل قرار گرفتند

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *