خانه / اخبار فرهنگی / به میزبانی آموزش پروش شهرستان کردکوی همایش استانی حوزه معاونت تربیت بدنی برگزار شد

به میزبانی آموزش پروش شهرستان کردکوی همایش استانی حوزه معاونت تربیت بدنی برگزار شد

نشست تخصصی توانمند سازی کارشناسان تربیت بدنی وروئسای انجمن های ورزشی دانش آموزی استان گلستان به میزبانی کردکوی برگزار شد.
درراستای اجرای سند تحول بنیادین با نصب العین قراردادن نظر مقام معظم رهبری پیرامون تعلیم ،تهذیب وورزش برنامه ریزی درس تربیت بدنی وبهینه سازی تجهیزات و نیروی انسانی با همت انجمن های ورزشی و دانش آموزی درمدارس اتفاق می افتد.
طبرسا معاون تربیت بدنی و سلامت آموزش و پرورش استان گلستان دراین نشست تخصصی گفت: درراستای اجرای سند تحول بنیادین با نصب العین قراردادن نظر مقام معظم رهبری پیرامون تعلیم ،تهذیب وورزش برنامه ریزی درس تربیت بدنی وبهینه سازی تجهیزات و نیروی انسانی با همت انجمن های ورزشی و دانش آموزی درمدارس اتفاق می افتد.
وی افزود: ساحت های سند تحول بنیادین توجه به جسم و روان دانش آموختگان است که با شناخت زیست محیطی و منطقه ای ورعایت بهداشت فردی بدست می آید واین امانت الهی را حفظ و پرورش می دهد وبه نیازهای جامعه پاسخ می دهد.
طبرسا افزود: زیر ساخت تربیت بدنی ،تربیت معنوی وساختن تن و روح سالم و ساختن انسان است که انشاء الله درنشست امروز بشکل تخصصی دراین خصوص وبا اجرای طرح ها و برنامه های ورزشی ابلاغی به مدارس اجرا می شود.
امید شهریاری مدیر آموزش و پرورش شهرستان کردکوی نیز ضمن تقدیر و تشکر از حضورمهمانان ،مدعوین و روئسای انجمن های ورزشی وکارشناسان تربیت بدنی درشهرستان ، آموزش و پرورش را کانون توجه جامعه ورشد و توسعه در ابعاد مختلف دانست که توجه به ورزش و تندرستی جسم و رشد همزمان آن با روح لازمه داشتن دانش آموزان متعادل ودارای انگیزه است .

حتما ببینید

برگزاری همایش فارغ التحصیلان رشته ریاضی در دانشگاه پیام نور

همایش یاد دوستان اولین جشن فارغ التحصیلان ورودی سال های80/81 دانشگاه پیام نور شهرستان کردکوی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *