خانه / Uncategorized / برگزاری کنگره اسوه‎های صبر و ایثار در علی‎آبادکتول

برگزاری کنگره اسوه‎های صبر و ایثار در علی‎آبادکتول

 

احمد تجری عصر امروز در جمع مدیران دستگاه‎های اجرایی شهرستان علی‎آباد کتول از آمادگی برای برگزاری کنگره اسوه‎های صبر و ایثار با حضور خواهران و مادران شهدای استان گلستان خبر داد و اظهار کرد: به این منظور نمایشگاه اسوه‌های صبر و ایثار در راستای اجلاسیه 4 هزار شهید استان گلستان و بزرگداشت 36 شهیده زن استان گلستان در شهرستان علی‎آبادکتول افتتاح شذه است.

وی تصریح کرد: این نمایشگاه با محوریت اقتصادمقاومتی، شامل غرفه‎های سبک زندگی، جهادکشاورزی، هلال احمر، قرارگاه عاشورائیان، دانش آموزان و شهدا و اقتصادمقاومتی است که به مدت سه روز پذیرای علاقمندان علی‎آبادی خواهد بود.

فرماندار علی‎آبادکتول با بیان اینکه شهدا بهترین مروجان فرهنگ ایثار و شهادت هستند، خاطرنشان کرد: شهدا دین عظیمی برگردن ما دارند و نیاز است که برای تحقق به آرمان‎های بلند شهدا پرتلاش حاضر شویم.

تجری ادامه داد: خانواده معظم شهدا به عنوان ولی نعمتان این جامعه با بیان خاطرات شهدا نقش موثری می‎توانند در گسترش  فرهنگ ناب ایثار و شهادت داشته باشند.

وی با بیان اینکه کنگره بزرگ اسوه‌های صبر درمصلای شهرستان علی‎آباد کتول با سخنرانی سردار مرتضی قربانی برگزار خواهد شد، افزود: این مراسم روز چهارشنبه بیست و چهارم آذرماه ساعت 8:30 صبح برگزار می‏‌شود.

وی با اشاره به آمادگی این شهرستان برای برگزاری این کنگره با حضور بیش از 5 هزار نفر اظهار کرد: در روز پنج شنبه در دانشگاه آزاد شهرستان علی آبادکتول میزبان رئیس مجلس شورای اسلامی و آقای لاریجانی بازدید و دیدار با نخبگان شهرستان علی‎آباد کتول خواهند داشت

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *