خانه / اخبار اجتماعی / برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن مجید مددجویان مرد زندان‌های کشور

برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات قرآن مجید مددجویان مرد زندان‌های کشور

بیست و هفتمین دوره مسابقات منطقه یک قرآن مجید مددجویان مرد زندان‌های کشور با حضور معاون اداره کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان‌های کشور به میزبانی استان گلستان برگزار شد.
به گزارش سرزمین جم، حجت الاسلام و المسلمین محمد حسین ربانی در آیین برگزاری بیست و هفتمین دوره مسابقات منطقه یک قرآن مجید مددجویان مرد زندان‌های کشور که در هفتم و هشتم مهر ماه در استان گلستان برگزار شد، با بیان اینکه مشکلات ما با رجوع به قرآن حل خواهد شد، اظهار کرد: عمل به قرآن باعث نورانیت زندگی می‌شود.
وی با بیان اینکه در ماه مبارک رمضان مسائل قرآنی به صورت ویژه در زندان‎ها برگزار شد، تصریح کرد: با استفاده از قرآن است که می توان نقص‌ها و معایب رابرطرف کنیم و به قرآن به جای آن نقص‎ها فضائل اخلاقی جایگزین خواهد شد.
معاون اداره کل فرهنگی و تربیتی سازمان زندان‌های کشور با اشاره به اینکه سازمان زندان‌ها در طول سال برنامه‌ حفظ قرآن را برای زندانیان دارد ، ابراز داشت: برکات قرآن برای موفقیت در زندگی تاثیر گذار است و لذا همه ما باید فرصت را غنیمت بشماریم و برای استفاده حداکثری از قرآن برنامه‌ریزی کنیم.
ربانی یادآور شد: درمان همه دردهای معنوی و مادی بشری در قرآن نهفته است با قران مأنوس و همراه باشید تا از بدی‌های و ناراستی ها دور شویم.
در پایان به نفرات برتر در رشته های حفظ، قرائت، مفاهیم و اذان لوح تقدیر، هدیه و تندیس مسابقات اهدا شد.
گفتنی است در این مسابقات استان‌های گلستان، بوشهر، یزد، خراسان شمالی، خراسان رضوی، خراسان جنوبی، سیستان و بلوچستان، اصفهان، چهارمحال و بختیاری، کرمان، هرمزگان، فارس، خوزستان، لرستان و سمنان شرکت داشتند.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *