خانه / اخبار اجتماعی / با حضور معاون وزير کشور در گلستان؛ آغازسال تحصيلي جديد با زنگ مقاومت و پيروزي به صدا درآمد

با حضور معاون وزير کشور در گلستان؛ آغازسال تحصيلي جديد با زنگ مقاومت و پيروزي به صدا درآمد

 

حضورمعاون وزير کشور و رئيس سازمان مدارس غير دولتي و مشارکت‎هاي مردمي زنگ  مقاومت و پيروزي در 2 هزار و 480 مدرسه استان گلستان به صدا در آمد.

به گزارش سرزمين جم، صبح روز شنبه سوم مهر ماه سال تحصيلي با صداي زنگ مقاومت و پيروزي به صدا  در آمد تا علاوه بر اينکه ياد و خاطره شهداي دانش‎آموز استان گلستان در دل‎هاي دانش‎آموزان باقي بماند با اين صدا برنامه‎هاي اجلاسيه 4 هزار شهيد استان گلستان جدي‎تر دنبال شود.

مرضيه گرد، رئيس سازمان مدارس غير دولتي و مشارکت‎هاي مردمي در اين مراسم ضمن قرائت پيام وزير کشور که در اين پيام تاکيد شده بود که آموزش و پرورش امسال با توجه به اسناد بالادستي سند آموزش و پرورش را دنبال خواهد کرد، اظهار کرد: امروز در ميان مسؤولان گلستان و دانش‎آموزان اين استان حاضر شديم تا آغاز سال تحصيلي جديد را با يکديگر جشن بگيريم.

وي تصريح کرد: توصيه من به دانش‎آموزان استان گلستان اين است که  فرصت کسب دانش را غنيمت بشمارند و در طي سال با پشتکار و تلاش درس بخوانند و اميدواريم اولياي محترم نيز از اين سرمايه‎هاي اجتماعي به خوبي مراقبت کنند.

گرد با بيان اينکه 13 هزار مدرسه غير دولتي و مشارکت مردمي در کشور وجود دارد، ابراز داشت: در اين مدارس 2 ميليون دانش آموز در حال تحصيل هستند.

وي با بيان اينکه توسعه مدارس دولتي در گروي توسعه مدارس مشارکت‎هاي مردمي است، ابراز داشت: اگر سرانه دانش‎آموزان مدارس غير دولتي را يک ميليون و 500 هزار تومان در نظر بگيريم سالانه 3 هزار ميليارد تومان دانش‎آموزان در تحصيل در مدارس غير دولتي به دولت کمک مي‎کنند.

گفتني است زنگ آغاز سال تحصيلي به صورت نمادين در مدرسه شاهد پسرانه گرگان با حضور معاون وزير آموزش و پرورش، استاندار گلستان، مديرکل بنياد شهيد و امور ايثارگران، فرماندهان نيروهاي مسلح استان گلستان به صدا در آمد و اين زنگ در اين روز در 2 هزار و 480 مدرسه استان گلستان نواخته شد.

 

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *