خانه / اخبار گلستان / با حضور مدير مخابرات منطقه گلستان صورت گرفت: بررسي مشکلات مخابرات شهرستان‎هاي گاليکش و مينودشت

با حضور مدير مخابرات منطقه گلستان صورت گرفت: بررسي مشکلات مخابرات شهرستان‎هاي گاليکش و مينودشت

 

 

به گزارش سرزمين جم، مهندس غلامعلي شهمرادي  در نشست که به منظور بررسي مشکلات ادارات مخابرات شهرستانهاي گاليکش و مينودشت برگزار شد، ا با اشاره به تکاليف محوله به مخابرات مناطق مختلف کشور اظهار داشت: ادارات مخابرات شهرستان به عنوان اجرا کننده تصميمات مديريت بايد مورد توجه بيشتر قرار گيرند .

وي گفت : روساي ادارات بايد با توجه به منافع شرکت و رعايت اصل صرفه جويي اقتصادي با برنامه ريزي دقيق و مدون سياست گذاريهاي ابلاغي را اجرا نمايند.

مديرمخابرات منطقه گلستان با تاکيد بر لزوم ارتقاء استان گلستان در حوزه ارتباطات افزود: براي رسيدن به اين هدف تعامل و همکاريها بين ادارات مخابرات در شهرستانها و ستاد افزايش يابد و با برگزاري اين جلسات تمامي مسائل و مشکلات احتمالي بررسي و راهکارهاي مناسب ارائه گردد.

مهندس شهمرادي افزود: انتظار ميرود تمامي افراد حاضر در اين جلسات ميبايست با توجه به مسئوليت هاي محوله مصوبات مطرح شده در صورتجلسات را پيگيري و و به نتيجه برسانند.

در ادامه اين جلسه مسائل مطرح شده در خصوص مخابرات هاي گاليکش و مينودشت بررسي و راهکارهايي در خصوص رفع موانع برسرراه پيشرفت و توسعه ارتباطات مخابراتي در سطح شهرستانهاي نام برده معرفي شد.

 

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *