خانه / Uncategorized / با به صدا درآمدن زنگ شکوفه‌ها در مدارس تحصیل ۷۶ هزار دانش‌آموز کلاس اولی در گلستان

با به صدا درآمدن زنگ شکوفه‌ها در مدارس تحصیل ۷۶ هزار دانش‌آموز کلاس اولی در گلستان

زنگ شکوفه‌ها در مدارس استان گلستان صبح امروز به صدا درآمد و ۷۶ هزار دانش‌آموز گلستانی در مقطع پیش‌دبستانی و اول ابتدایی تحصیل خود را آغاز کردند.
، محمدرضا وطنی مدیرکل آموزش و پرروش استان گلستان صبح امروز در مراسم زنگ شکوفه‌ها در مدرسه بلال حبشی اظهار داشت: 325 هزار دانش آموز گلستانی در سال تحصیلی جدید در مدارس استان گلستان مشغول به تحصیل می‌شوند.
وی ضمن تسلیت شهادت سرور و سالار شهیدان افزود: ایام بازگشایی مدارس و تقارن آن با هفته دفاع مقدس را به همه فرهنگیان و عالمان عرصه تعلیم و تربیت و اولیا تبریک عرض کرده و امید است با بهرهگیری از ایمان واعتقاد، یک‌رنگی و صمیمیت روزافزون، درسالی که به عنوان سال اقتصاد مقاومتی و تولید – اشتغال نامیده شده در مسیر پرورش استعدادهای فرزندانمان، گام برداریم.
مدیرکل آموزش و پرروش استان گلستان ادامه داد: امروز 76 هزار دانش‌آموز در مقطع پیش‌دبستانی و مقطع اول ابتدایی سال تحصیلی جدید را در استان گلستان آغاز کردند.
وطنی با اشاره به تقارن آغاز سال تحصیلی و آغاز ایام محرم افزود: خانوادهها باید کودکان خود را به مساجد و تکیه‌ها همراهی کنند تا از کودک با قرآن و ائمه معصومین آشنا شده و تربیت دینی شوند.
این مسئول با تاکید حضور خانواده‌ها در روند تحصیل فرزندان اظهار کرد: خانواده در پیشبرد اهداف آموزش و پرورش کمک کنند و امیدواریم بتوانیم در مدارس و با کمک معلمان فرزندان ما با قرآن و اهل بیت(ع) بیشتر آشنا شده و انسان‌های خوب، شاداب، با اخلاق، اهل علم و متعهدی به جامعه تحویل دهیم.
مدیرکل آموزش و پرورش استان گلستان خاطرنشان کرد: رویکرد آموزش و پرورش گلستان در سال تحصیلی جدید توجه جدی به فعالیت پرورشی بوده و تلاش می‌کنیم در فرآیند یادگیری به درک مطلب، تجزیه، تحلیل و کاربرد مطالب آموزشی و نهایتا تولید علم و تفکر بر اساس مباحثه و درک عمیق مطالب آموزشی صورت پذیرد.

حتما ببینید

رئیس اداره صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس: کشف ۶۶۹ دارو و عرقیجات گیاهی غیر مجاز از عطاری‌های گنبد کاووس

رئیس سازمان صنعت، معدن و تجارت گنبدکاووس گفت: ۶۶۹ قلم داروی غیر مجاز در بازرسی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *