خانه / اخبار اقتصادی / بانک قرض الحسنه مهر ایران ۱۰ ساله شد * پرداخت ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات در گلستان

بانک قرض الحسنه مهر ایران ۱۰ ساله شد * پرداخت ۴ هزار میلیارد تومان تسهیلات در گلستان

رحمن تقوی در نشست خبری با اصحاب رسانه استان گلستان به مناسبت دهمین سالروز بانک قرض الحسنه مهر ایران اظهار داشت: به مناسبت دهمین سالگرد بانک قرض الحسنه مهر ایرانیان در پیش داریم و به این مناسبت برنامه متنوعی را در استان دنبال می کنیم.
وی تصریح کرد: بان مهر قرض الحسنه ایرانیان تسهیلات با کارمزد صفر، یک درصد، دو درصد و چهار درصد ارائه میدهد و برای تسهیلات ما سود دریافت نمی کنیم.
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران ادامه داد: بر اساس اساسنامه این بانک با قصد اهداف خدمت به مردم و ترویج سنت حسنه نیکو قرض الحسنه تاسیس شد و تسهیلاتی که عرضه میکند تماما قرض الحسنه است.
تقوی یادآور شد: تفاوت این بانک با بانکهای دیگر این است که مالکیت دولتی دارد و از حاشیه امنی از نظر اعتباری و مالی برخوردار است.
وی با بیان اینکه در استان گلستان ۹ شعبه داریم، تاکید کرد: به دنبال این هستیم تا پایان سال چند شعبه دیگر را نیز افتتاح کنیم.
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: در تاریخ ۲۲ آذر ماه سال ۱۳۸۲ نخستین بانک تخصصی قرض الحسنه و با صاحبان سهام بانکهای دولتی شامل ملی، ملت، صادرات، تجارت، سپه، مسکن، کشاورزی، رفاه کارگران، صنعت و معدن و توسعه صادرات تاسیس شده است.
تقوی بیان داشت: در بانک قرض الحسنه مهر ایرانیان تسهیلات ازدواج، کشاورزی، دامداری، صنوف، دیگر تسهیلات پرداخت می شود.
وی گفت: در سیستم سخت افزاری و نرم افزاری بانک قرض الحسنه ایرانیان امکاناتش کمتر از ۱۰ بانک دیگر نیست و پیشرفته ترین امکانات نرم افزاری اینترنت بانک، موبایل بانک و کلیه امکانات که در بانک های دیگر ارائه می شود را داریم.

 

مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران تاکید کرد: بانک قرض الحسنه ایرانیان هم اکنون با ۵۴۰ شعبه در کشور و بالغ بر ۲۸۰۰ پرسنل به صورت آنلاین ضمن ارائه خدمات پولی و مبادرت به اعطای تسهیلات قرض الحسنه با کارمزد صفر تا ۴ درصد در بخش های گوناگون از قبیل رفع احتیاجات ضروری، اعتباری در حساب جاری ویژه کسبه و صنوف، کشاورزی و دامداری نموده است.
تقوی یادآور شد: بر اساس کارکنان این بانک اعتقاد راسخ به اصل مشتری مداری تکریم ارباب رجوع و رضایت مندی مشتریان به عنوان یکی از اصلی ترین رسالت های بانک سرلوحه کار خود قرار دادیم.
وی افزود: حدود ۶۰ هزار فقره تسهیلات با مبلغ ۴ هزار میلیارد رالس در استان گلستان از سال ۱۳۸۶ تا کنون پرداخت شده است.
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: امسال حدود ۱۰ هزار فقره انواع تسهیلات در استان گلستان پرداخت شده است.

تقوی گفت: توسعه مشارکت در برنامه مسئولیت اجتماعی مثل آموزشی دانش آنوزان مناطق محروم و اشتغال مددجویان حمایتی، گسترش خدمت رسانی به روستاها بر اساس اعزام نیرو و ایجاد شعب سیار از جمله اهداف بانک شعب مهر ایرانیان بشمار می رود.
وی افزود: بیش از ۵۰ درصد مشتریان بانک مهر اقتصاد ایرانیان بانوان هستند و در بحث اشتغال خورد بانک مهر اقتصاد ایرانیان ورود پیدا کرده است.
مدیر شعب بانک قرض الحسنه مهر ایران گفت: ۱۵۰ وام تسهیلات قرض الحسنه از ابتدای سال تا کنون پرداخت شده است.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *