خانه / اخبار گلستان / اقتدار نیروهای مسلح در گروی بصیرت و رهبری است

اقتدار نیروهای مسلح در گروی بصیرت و رهبری است

 

حجت الاسلام هادی بهشتي‌پور در جلسه هدايت سياسي كاركنان انتظامي گلستان راهپيمايي اربعين را نماد شكوه و عزت جامعه اسلامي و قدرت اسلام در جهان دانست و گفت: ‌در هيچ كجاي دنيا راهپيمايي نظير آنچه را در اربعين مي‌بينيم، مشاهده نمي‌شود.

جانشين عقيدتي سياسي ناجا افزود: اجتماع بزرگ اربعين زنگ خطر و هشداري براي همه ظالمان و ستمگران است؛ چرا که زماني اين عاشقان و دلدادگان در پشت سر حضرت مهدي(عج) قرار بگيرند ديگر درنگي و جايي براي ظلم و ستم و چپاول و غارت ملت‌ها نخواهد بود.

جانشین سازمان عقیدتی سیاسی نیروی انتظامی کشور با اشاره به اقتدار پلیس در کشور و برون از مرزها گفت: مقابله با دشمن در خارج از مرزها امنیت داخل کشور را تامین می‌کند.

حجت‌الاسلام بهشتي‌پور نقطه اوج بسيج مردمي را در دوران پيروزي انقلاب اسلامي و هشت سال دفاع مقدس اشاره کرد و افزود: اقتدار پلیس و نیروهای مسلح در سایه داشتن رهبری مقتدر و آگاه و داشتن بصیرت بالای پرسنل ناجا است.

وي به ويژگي‌هاي انقلاب اسلامي در نگاه امام زمان(عج) اشاره و بيان داشت: ‌اولين ويژگي انقلاب اسلامي در نگاه امام زمان، احياء فرهنگ قرآني است.

اين مقام مسئول ادامه داد :‌ سازندگي و آباداني، اقامه نماز، اعطاء زكات،‌تقويت بنيه اعتقادي و ديني و تلاش و مقاومت از جمله ويژگي هاي نظام انقلاب اسلامي در نگاه آن امام همام است.

حجت‌الاسلام بهشتي پور در پايان با تاكيد بر تقويت روحيه و تفكر بسيجي در مجموعه نيروي انتظامي، خاطرنشان كرد: ‌بسيج ما بسيج انقلابي و وابسته به هيچ گروه و حزبي نيست و خط سياسي نيروهاي مقتدر مسلح، راه امام راحل و نايب بر حقش مقام عظماي ولايت است

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *