خانه / اخبار ویژه / افزایش 220 میلیارد تومانی بودجه شهرداری گرگان

افزایش 220 میلیارد تومانی بودجه شهرداری گرگان

مراسم افتتاحیه روگذر تقاطع غیر همسطح بهارستان که به نام شهید مدافع حرم، احسان حاجی حتم لو نام گذاری شده بود ، همزمان با هفته دولت و با حضور وزیر کشور، مهندس خندان دل معاون عمرانی وزیر، دکتر شادمان رییس سازمان بازرسی کل کشور، شهر دار گرگان، استاندار ، مدیران استانی و شهرستانی، تعدادی از اعضای شورای شهر گرگان، و جمع کثیری از شهر وندان گرگانی با اجرای برنامه های متنوع و فرح بخش و اجرای موسیقی زنده علیرضا افتخاری افتتاح و به بهره برداری رسید.
شهردار گرگان، با بیان این مطلب که تلاش برای توسعه شهری احترام به حقوق شهروندان است، خطاب به جمع حاضر گفت: ازابتدای انتصاب در شهرداری گرگان تاکنون باکمک وحمایت شهر‌‌‌‌‌‌‌‌وندان، چندین پروژه عمرانی بسیار مهم از جمله روگذر ها و زیر گذرها کلنگ زنی و به موقع به مرحله بهره برداری رسیده است.
حسین صادقلو افزود: این موفقیت ها نتیجه حمایت شهروندان، تلاش بی وقفه کارگران، کارشناسان، پرسنل شهرداری و حمایت های بی دریغ استاندار و دیگر مدیران استانی است که در به ثمر رسیدن آنها بیشترین نقش را ایفا کرده اند.
وی در ادامه از افزایش بودجه شهرداری گرگان سخن گفت و افزود: در سال جاری رقم بودجه شهرداری گرگان به 220 میلیارد تومان افزایش پیدا کرده است، که این رقم در سال گذشته 110 میلیار تومان بود و حالا با شرایط مهیا شده می توانیم پروژه های بیشتری را برای رفاه حال شهر وندان اجرا و به بهره برداری برسانیم.
وی مبلغ هزینه شده برای احداث این روگذر را 11 میلیارد و 700 میلیون تومان عنوان کرد و افزود: در 25 آذرماه سال جاری و همزمان با اجلاسیه 4 هزار شهید استان پل روگذر دیگری روبروی روگذر شهیدحاجی حتم لو نیز به بهره بردی خواهید رسید .
در ادامه این مراسم ، وزیر کشور با بیان این مطلب که حضور و ثبات دولت نتیجه رای و اعتماد مردم به آن است، گفت: دولت ها نتیجه اراده ملت ها هستند و دولت مردان به رسم پشتیبانی از مردم خود را خدمت گزار آنان می دانند.
عبدالرضا رحمانی فضلی در ادامه افزود: هم اکنون سه سال از عمر دولت تدبیر و امید می گذرد و این دولت توانست به رغم مشکلات موجود بر روی قول های خود برای بهتر شدن وضعیت کشور و مردم پابرجا بماند.
رحمانی فضلی، اجرای برجام، ایجاد آرامش و تامین امنیت برای مردم، تامین امنیت کشور و فعال کردن چرخ های تولید رااز قول های انجام شده رییس جمهوری عنوان کرد و افزود: ایران در مقایسه با دیگر کشور های هم مرز خود از امنیت بسیار بالایی برخودار است، به طوری که می توان از آن به عنوان جزیره امن خاورمیانه نام برد.
وزیر کشور با اشاره به افزایش بودجه شهرداری ها در سال جاری گفت: دولت سیاست حمایت را در قبال شهرداری هاوشوراها به عهده گرفته و امسال مبلغ 60هزار میلیارد تومان به بودجه شهرداری ها اضافه کرده است،که از این رقم مبلغ 18 هزار میلیارد تومان آن از طریق مالیات و عوارض از سوی دولت پرداخت خواهد شد.
رحمانی فضلی در بخش دیگر از سخنان خود از بررسی لایحه جامع مدیریت شهری و اداری و استخدامی سخن گفت و افزود: امید است با تصویب این لوایح گام مثبتی در جهت توسعه مدیریت شهری برداشته شود.

حتما ببینید

فوری/ حمله تروریستی به مراسم رژه نیروهای مسلح در اهواز

صبح امروز در جریان برگزاری رژه نیروهای مسلح در اهواز، چند فرد مسلح مراسم رژه …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *