خانه / اخبار اجتماعی / اعلام اسامی نفرات برتر سی نهمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی گلستان

اعلام اسامی نفرات برتر سی نهمین دوره مسابقات قرآن کریم مرحله استانی گلستان

خواهران
نفرات برتر سی نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله استانی خواهران بزرگسال مشخص گردید
نفرات برتر سی نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله استانی خواهران بزرگسال در رشته های قرائت ، ترتیل ، حفظ 5 جزء ، حفظ 10 جز ، 20 جز ، حفظ کل ، دعا خوانی که در تاریخ 26 و 27 مرداد ماه 95 در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع)گرگان برگزارشد مشخص گردید .
در رشته قرائت خانم ها مهسا خواجه از گرگان ، فاطمه نصیری از کردکوی و راضیه آشکارگر از بندرگز حائز رتبه اول تا سوم شدند
در رشته ترتیل خانم ها فاطمه غریب آزادی ، مریم هوشیار و ربابه نقوی همگی از گرگان به رتبه های برتر دست یافتند
در رشته حفظ 5 جز خانم ها مهسا سلیمی نژاد از علی آباد کتول ، سکینه خالصی از بندر گز ، فاطمه مرادی از گرگان حائز رتبه
اول تا سوم شدند
در رشته 10 جز خانم ها اعظم صالح آبادی ، محدثه عباسی از گرگان ، فاطمه عباسی از علی آباد کتول حائز رتبه اول تا سوم شدند
در رشته حفظ 20 جز خانم ها فاطمه باقری از گنبد ، زکیه ابراهیمی از آزادشهر و فاطمه شبانی از علی آباد کتول حائز رتبه اول تا سوم شدند
در رشته حفظ کل خانم ها معصومه تجری از گرگان ، سمانه زنگانه و زینب کیخا از علی آباد کتول حائز رتبه اول تا سوم شدند
در رشته دعا خوانی خانم ها معصومه صاحبی و کوکب مهدوی از علی آباد کتول و مهرنوش مهران از کردکوی به ترتیب حائز رتبه های اول تا سوم شدند .
برادران
نفرات برتر سی نهمین دوره مسابقات سراسری قرآن کریم مرحله استانی برادران بزرگسال در رشته های قرائت ، ترتیل ، حفظ 5 جزء ، حفظ 10 جز ، 20 جز ، حفظ کل ، دعا خوانی و اذان که در تاریخ 26 و 27 مرداد ماه 95 در آستان مقدس امامزاده عبدالله (ع)گرگان برگزارشد مشخص گردید
در رشته قرائت آقایان محمد علی محمدی نژاد وعلی صالح المومنین از گرگان و حسین علی خواجه از گنبد حائز مقام اول تا سوم شدند
در رشته ترتیل آقایان محمد مصطفی لو از گنبد ، ادریس خجم لی ، ومحمد موسوی الارزی از گرگان به رتبه های اول تا سوم دست یافتند
در رشته حفظ 5 جز آقایان فرهاد یانق از کردکوی ، طاها نیرومند و مسعود مهری راد از گنبد به مقام های برتر دست یافتند
در رشته حفظ 10جز آقایانمحمد حیدری مفرد از علی آباد ، حسین دهقان از گرگان ، شهاب الدین خجم لی حائز مقام اول تا سوم شدند
در رشته حفظ 20 جزآقایان سعید مارامایی ، محمحمد حسن خلیلی از علی آباد و سید محمد راد به عنوان نفرات برتر شناخته شدند
در رشته حفظ کل آقایان حامد روشنی و جواد شاهینی از گرگان،نعمت الله نیک نهاد از گنبد حائز مقام اول تا سوم شدند
در رشته دعا خوانی آقایان سید روح الله هاشمی از گنبد ، امید سعیدی از بندرگز، رضا حاجی بگلو از گنبد به عنوان نفرات برتر شناخته شدند.در رشته اذان اقایان مجتبی محمدی راد ، میشم حسنلو از گنبد ، سجاد صیاد اربابی از گرگان حائز رتبه های برتر شدند.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *