خانه / اخبار گلستان / استاندار گلستان: شرایط امنیتی گلستان مطلوب است

استاندار گلستان: شرایط امنیتی گلستان مطلوب است

استاندار گلستان گفت: به رغم پدیده های ضد امنیتی گلستان در وضعیت امنیتی و سیاسی مطلوبی قرار دارد.
سید مناف هاشمی، در همایش طلایه داران تبلیغ که با حضور وزیر اطلاعات و در امامزاده عبدالله(ع) گرگان برگزار شد، اظهار کرد: با وجود همه فشارهایی که کشور در زمینه اقتصادی تحمل می کند صادرات گلستان در پنج ماهه امسال ۴۳ درصد رشد داشته است
وی افزود: یکی از مهمترین دلایل ایجاد امنیت در استان گلستان وحدت اقوام و اتحاد آن بایکدیگر است که این مهم با درایت نماینده ولی فقیه در گلستان و نیروهای امنیتی به وجود آمده است.
هاشمی افزود: در اغتشاشات دی ماه ۹۶ گلستان از جمله استان های بود که کمترین میزان خسارت و اعتراض ها را در آن زمان نسبت به برخی استان ها داشت.
استاندار گلستان ادامه داد: یکی از اقدامات برجسته برگزاری نمایشگاه مجاهدت های خاموش بوده که انجام آن نتیجه خوبی در پی داشت.
هاشمی یادآور شد: با وجود مشکلات اقتصادی در کشور نرخ بیکاری گلستان از ۱۲.۶ درصد به ۸.۸ درصد کاهش یافته است.
وی گفت: در حوزه اشتغال رفع موانع تولید و اعطای تسهیلات روستایی گلستان در رتبه چهارم و پنجم کشور قرار دارد و این نشان دهنده آن است که اگر مسئولان در کنار یکدیگر قرار گیرند بسیاری از مشکلات اقتصادی حل خواهد شد.
استاندار تصریح کرد: با وجود همه فشارهایی که کشور در زمینه اقتصادی تحمل می کند صادرات گلستان در پنج ماهه امسال ۴۳ درصد رشد داشته است.
وی افزود: در مینه مبارزه با حیف و میل های اقتصادی اتفاقات خوبی از جمله در حوزه برخورد با برخی افراد سود جو در حوزه گندم افتاده است و در حوزه سیاسی هم در برخورد با کانون های شورشی منافقان موفقیت های به دست آمده است.
به گفته استاندار گلستان دریافت اعتبارات ملی در کنار اعتبارات استانی از مهم ترین برنامه هایی است که در دستور کار قرار دارد و امید داریم بسیاری از طرح های مهم به خصوص در زمینه انرژی با حمایت دولت در گلستان به سرانجام برسد.

حتما ببینید

لوازم‌التحریر بین دانش‌آموزان نیازمند گلستانی توزیع شد

سرپرست کمیته امداد استان گلستان گفت: همزمان با فرارسیدن مهرماه و آغاز سال تحصیلی جدید …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *