خانه / اخبار گلستان / استاندار گلستان در هفدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی؛ دانش بنیان کردن تولیدات اصلی استان موجب توسعه می شود

استاندار گلستان در هفدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی؛ دانش بنیان کردن تولیدات اصلی استان موجب توسعه می شود

استاندار گلستان با تاکید بر استفاده از علم روز در تولیدات استان، اظهار کرد: دانش بنیان کردن برند های اصلی استان نظیر گندم، خاویار، گیاهان دارویی و فرش، زمینه های افزایش تولید با کیفیت و توسعه استان را فراهم می آورد.
به گزارش سرزمین جم و به نقل از پایگاه اطلاع رسانی استانداری گلستان، دکتر حسن صادقلو در هفدهمین جلسه ستاد اقتصاد مقاومتی استان، تصریح کرد: باید استان را به پایلوتی برای استفاده از موضوعات دانش بنیان در واحدهای صنعتی تبدیل کنیم و در این راه همکاری دانشگاه های استان و پارک علم و فن آوری لازم است.
وی با بیان اینکه همه باید نسبت به مصوبات ستاد اقتصاد مقاومتی با جدیت برخورد کنند، گفت: باید وظایف را به شاخص های کمی تبدیل کنیم و در جلسات گزارشات کمیته ها و پروژه ها را با دقت مورد بررسی قرار گیرد.
وی افزود: اقتصاد مقاومتی جوهره حرکت و اقدامات دولت در سال 95 است و تمامی مسئولان استانی باید با حساسیت آن را دنبال کنند.
استاندار گلستان با اشاره به اینکه برش استانی 23 دستگاه اجرایی مشخص شده، یادآور شد:با توجه به برنامه ریزی ها و فعالیت های صورت گرفته ،زمان آن رسیده گزارش اقدامات در ستاد اقتصاد مقاومتی رو نمایی شود.
دکتر صادقلو با اشاره به صنعت بسته بندی در توسعه بازار محصولات استان، خاطر نشان کرد: بسیاری از محصولات استان دارای کیفیت بالایی هستند که باید با استفاده بسته بندی مناسب و توجه به دانش بنیانی در بازار عرضه شوند.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *