خانه / اخبار گلستان / اربعين حسيني يک مدل از انقلابي‎گري است

اربعين حسيني يک مدل از انقلابي‎گري است

استاندار گلستان :

به گزارش   سرزمين جم، حسن صادقلو پيش از در شوراي اداري استان گلستان  اربعين را بنيانگذاري يک اصل براي تبديل حادثه کربلا به مکتب بشمارد.

وي با بيان اينکه اربعين حسيني يک مدل از انقلابي‎گري است که به دنيا عرضه شده است، تصريح کرد: هر حرکت و پشتيباني براي اربعين اتفاق بيفتد احياي راه حسيني است.

استاندار گلستان به سرشماري اينترنتي اشاره کرد و گفت: بايد بينديشيم چرا روستاها نسبت به شهرها مشارکت بيشتري در سرشماري نفوس و مسکن مشارکت داشتند.

صادقلو تاکيد کرد: تمهيداتي بايد در خصوص کساني که از اين استان در استان ديگر در سرشماري نفوس و مسکن مشارکت مي‎کنند داشته باشيم

وي به پيگيري‎هاي نمايندگان مجلس به موضوعات مختلف اشاره کرد و گفت: نمايندگان با تعصب و سرسختي موضوعات را پيگيري مي‎کنند و ديد من اين است که عملکرد بانک‎ها در پرداخت تسهيلات رفع موانع توليد که مورد نقد نمايندگان بوده تغيير کرده و بايد از بانک‎ها تشکر کنيم.

استاندار گلستان به مشارکت بانک‎ها در ارائه تسهيلات رفع موانع توليد اشاره کرد و افزود: بانک‎ها در استان گلستان 455 ميليارد تومان تسهيلات پرداخت کردند و 361 واحد را تحت پوشش قرار دادند و در استان توانسته‎ايم بيش از 500 واحد را با همت بانک‎ها حمايت کرديم.

صادقلو با بيان اينکه کميته رصد تمامي تسهيلات پرداخت شده را بررسي مي‎کند و نظارت بر تسهيلات خواهد داشت، افزود:  هر جايي که تسهيلات به جا هزينه نشده باشد و موارد مستندي وجود داشته باشد با آن برخورد خواهيم کرد.

حتما ببینید

مدیر کل تعزیرات حکومتی استان گلستان:

شناسایی افرادی که ارز دولتی گرفته اما کالا وارد نکرده اند، در دستور کار قرار …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *