خانه / Uncategorized / حوادث / اختلاف خونين در گرگان

اختلاف خونين در گرگان

بهمن ماه سال گذشته پرونده مفقودي جوان 17 ساله در پليس آگاهي گلستان تشکيل شد.

پس از تشکيل پرونده، کارآگاهان تحقيقات گسترده خود را براي اطلاع از سرنوشت اين جوان آغاز کردند اما در هر مرحله تحقيق، سرنخ قابل توجهي به دست ماموران نمي‌رسيد اما پليس به طور همزمان چندين الگوي تحقيقاتي را اجرايي کردند تا با استفاده از کوچکترين سرنخ بدست آمده به حقيقت برسند.

در مراحل مختلف انجام تحقيق از اعضاي خانواده و بستگان اين جوان 17 ساله، پليس به تناقض‌گويي‌هاي پسردايي اين جوان مشکوک شده و تمرکز تحقيقاتي بر روي وي را افزايش دادند.

اين جوان 20 ساله که به سرنخ اصلي اين پرونده تبديل شده بود تلاش مي‌کرد با فريب پليس، از بيان اصل ماجرا خودداري کند و از سوي ديگر با توجه به عدم وجود سرنخ و مدرک مناسب براي اثبات وقوع جرم مشخص، پليس تنها با استفاده از فنون تخصصي، سعي مي‌کرد به اصل ماجرا برسد.

اين تحقيقات تا آنجا ادامه داشت که اين جوان 20 ساله روزهاي گذشته از وقوع جنايتي هولناک و دردناک پرده برداشت و به قتل پسرعمه خود اعتراف کرد.

اين جوان 20 ساله در اعترافات خود گفته است، با پسرعمه‌ام اختلاف داشتيم تا آنکه در بهمن‌ماه سال گذشته اختلاف ما شدت گرفت و متوجه موضوعي شدم که بسيار مرا ناراحت کرد.

وي ادامه داد: بيستم بهمن ماه سال گذشته بود که با پسر عمه‌ام در ساختمان نيمه‌کاره پدرم قرار ملاقات گذاشتم که پس از حضور وي، صحبت ما به درگيري شديد تبديل شد و در نهايت سرش را به ديوار کوبيدم و وي را خفه کردم.

اين جوان 20 ساله در ادامه اعترافاتش به قطع پاي جنازه پسرعمه‌اش اشاره کرد و گفت: خيلي ترسيده بودم و نمي‌دانستم چکار کنم و سريع با پلاستيک بزرگي که در آنجا بود جنازه‌اش را بسته‌بندي کردم و او را به داخل چاهي که براي ساختمان حفر شده بود انداختم و با خاک روي آنرا پوشاندم.

اين جوان 20 ساله اضافه کرد: براي آنکه هيچ اثري از جنازه باقي نماند، به کارگرها گفتم که پدرم گفته اين چاه را با بتن پر کنيد و در محل ديگري چاه بکنيد، مهندس گفته اين چاه براي ساختمان مناسب نيست و کارگرها نيز چاه را پر کردند.

مجتبي مروتي رئيس پليس آگاهي استان گلستان در خصوص جزئيات اين پرونده، اظهار کرد: پس از اعترافات اين جوان 20 ساله، با هماهنگي مرجع قضايي، محل دفن جسد براي صحت گفته‌هاي وي حفاري شد که با توجه به مستندات بدست آمده، صحت گفته‌هايش تائيد شد.

مروتي گفت: با تکميل شدن پرونده، متهم به همراه مستندات موجود براي سير مراحل قانوني تحويل مراجع قضايي شد.

حتما ببینید

مدیر عامل سازمان آتش نشانی و خدمات ایمنی شهرداری گرگان:

آموزش ایمنی برای کودکان در دستور کار قرار گرفته است مدیر عامل سازمان آتش نشانی …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *