خانه / اخبار اقتصادی / اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی برای واحدهای تولیدی گمیشان

اختصاص ۲۰۰ میلیارد ریال تسهیلات حمایتی برای واحدهای تولیدی گمیشان

فرماندار گمیشان با اشاره به حمایت‌های ویژه دولت از واحدهای تولیدی و اقتصادی گفت: سهم شهرستان گمیشان در تسهیلات بند الف و ب نزدیک به ۲۰۰ میلیارد ریال با شرایط ویژه است.
امیرشیر توماج در جلسه رسیدگی به مشکلات واحدهای تولیدی شهرک صنعتی سیمین‌شهر اظهار داشت: تولیدکنندگان نقش مهمی را در چرخه اقتصادی کشور دارند و باید توجه ویژه به این بخش شود.
وی با تاکید بر حمایت از سرمایه گذاران و تولیدکنندگان در این شهرستان افزود: حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذاران رکن تحقق اقتصاد مقاومتی است.
فرماندار گمیشان تصریح کرد: امنیت سرمایه‌گذاری و حمایت از تولیدکنندگان و سرمایه‌گذار مهم‌ترین اصل در تحقق منویات رهبر معظم انقلاب در باب استقلال اقتصادی و اقتصاد مقاومتی است و اجرای سیاست‌های کلی اقتصاد مقاومتی، تسهیل روند سرمایه‌گذاری، توسعه شاخص کسب و کار و رفع موانع موجود در این حوزه تشریک مساعی و هماهنگی دستگاه‌های متولی را طلب می‌کند.
توماج با اشاره به حمایت‌های ویژه دولت از واحدهای تولیدی و اقتصادی خاطر نشان کرد: سهم شهرستان در تسهیلات بند الف و ب نزدیک به 200 میلیارد ریال با شرایط ویژه است و این در واقع فرصت مناسبی برای حمایت از سرمایه‌گذاران و تولیدکنندگان در منطقه است.
فرماندار گمیشان اظهار کرد: تولیدکنندگان و واحدهای سرمایه‌گذارای می‌توانند با ارائه طرح‌های توجیهی به کارگروه شهرستان تا 2 میلیارد و 500 میلیون ریال تسهیلات دریافت کنند.
شهرک صنعتی سیمین شهر در حال حاضر 16 واحدی تولیدی فعال و نیمه فعال داشته و عمده موارد مطرح شده در این جلسه در خصوص آب، روشنایی محوطه شهرک، اینترنت و ساماندهی زباله‌ها بوده است.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *