خانه / اخبار اقتصادی / اتمام مهلت ثبت‎نام واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات رونق تولید

اتمام مهلت ثبت‎نام واحدهای تولیدی برای دریافت تسهیلات رونق تولید

مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گلستان گفت: در راستای رفع موانع تولید در استان گلستان 191 میلیارد و 128 میلیون تومان توسط بانک‎ها تا کنون پرداخت شده است.
به گزارش سرزمین جم، حسینقلی قوانلو در جلسه کاگروه تسهیل و رفع موانع تولیدبا بیان اینکه فرصت نام‎نویسی و ثبت‎نام برای دریافت تسهیلات رونق تولید به اتمام رسیده است، گفت: تعداد یک هزار و 650 واحد تولیدی با ثبت‎نام در سامانه دریافت تسهیلات رونق تولید متقاضی برای دریافت این تسهیلات شده بودند.
وی تصریح کرد: با بررسی‎های به عمل آمده تا کنون 710 واحد تولیدی واجد شرایط برای دریافت تسهیلات شدند، گفت: بررسی واحد‎های صنعتی به پایان رسیده است و تنها بخشی از واحد‎های دامی و طیور در استان گلستان باقی مانده است.
قوانلو ابراز داشت: در راستای رفع موانع تولید در استان گلستان 191 میلیارد و 128 میلیون تومان توسط بانک‎ها تا کنون پرداخت شده است و این در حالی است که سقف ارائه تسهیلات 744 میلیارد تومان در استان گلستان در نظر گرفته شده است.
مدیرکل صنعت، معدن و تجارت استان گلستان بیان داشت: استان گلستان به لحاظ رقم تسهیلات پرداختی توسط بانک‌های استان رتبه دوم کشور را پس از استان فارس به خود اختصاص داده است.
قوانلو با اشاره به اینکه تا کنون 148 واحد تولیدی توانسته‎اند تهسیلات خود را از بانک‎های استان دریافت کنند، گفت: توجه به اشتغال در تمام مباحث مهم است و مسئله ایجاد و احیای شغل در ارائه تسهیلات رونق تولید پراهمیت است.

حتما ببینید

صید ماهیان استخوانی از 15 مهر ماه

معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات گلستان خبر داد: معاون صید و بنادر ماهیگیری شیلات …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *