خانه / اخبار گلستان / آغازپروازهای فرودگاه کلاله برای پنجمین بار

آغازپروازهای فرودگاه کلاله برای پنجمین بار

سید مناف هاشمی استاندار گلستان در مراسم آغاز پروازهای فرودگاه کلاله با ابراز خوشحالی از برقراری مجدد فرودگاه کلاله اظهار داشت: همزمان با فرود هواپیمای ATR600 ایران ایر در فرودگاه کلاله، پروازهای آزمایشی فرودگاه کلاله رسما آغاز شد.
وی افزود: یک نقش دولت و سازمان هواپیمایی کشوری برای از سرگیری پرواز داشته که انجام شده و حال نوبت مردم و مسئولان محلی، تجار و بازرگانان است که با پرهیز از بخشی‌نگری تداوم پرواز را برقرار کنند.
استاندار گلستان با تاکید بر صرفه اقتصادی سفرهای هوایی تصریح کرد: امیداوریم با کمک بخش خصوصی مردم و فرهنگ استفاده از حمل و نقل هوایی شاهد استمرار پروازهای دومین فرودگاه گلستان باشیم.
وی اظهار کرد: فرودگاه کلاله می‌تواند پلی برای گردشگری و توسعه شرق استان باشد. مسئولان کشوری برای ایجاد بندرخشک در گلستان، قدم‌های بهتری بردارند، تاکنون 5 بخش خصوصی در این منطقه حضور پیدا کرده و دولت با وجود منابع محدود قدم‌های مثبتی برداشته است.
هاشمی افزود: شرق استان گلستان به اندازه برخی استان‌های کشور جمعیت دارد و باید پروازهای این فرودگاه استمرار داشته باشد و ما از مسئولان کشوری و فرودگاهی می‌خواهیم که این پروازها مستمر داشته باشد.
استاندار گلستان با اشاره به آرزوی بزرگ مردم استان در جهت توسعه این نقطه از کشور، گفت: بزرگترین آرزوی استان گلستان، افتتاح پروژه منطقه آزاد تجاری است که امیدواریم بتواند زمینه توسعه منطقه و استان را فراهم آورد.

حتما ببینید

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏

قانون نانوشته جمع آوری کنتور آب مدارس به دلیل بدهی!‏ وحید حاج سعیدی- ماموران اداره …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *